Hakkımızda

OZGAN Yapı’nın temelleri 2002 yılında GK İnşaat Ltd. Şti. ile atılmıştır. GK İnşaat, Bireysel ve Limited olarak kurulmuş olan şirketlerindeki iş deneyimlerini ve başarılı hizmetlerini 2012 yılında tek çatı top dating sites review altında toplama kararı almıştır. Mühendislik, mimarlık ve müteahhitlik hizmetleri veren OZGAN Yapı, ülke ekonomisine katkı sağlayarak büyümeyi hedefleyerek faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Proje Yönetimi, Demiryolları, kent içi toplu taşıma sistemleri (Metro ve Hafif Raylı Sistemler), Tüneller, Özel binalar (hastane, fabrika, havaalanı, otel v.b.), toplu konut sistemleri, Peyzaj ve Kentsel Tasarım Hizmetleri, Müteahhitlik ve Taahhüt Hizmetleri, Keşif, metraj ve kesin hesap mühendislik hizmetleri uzmanlık alanlarıdır.

Bu uzmanlık alanlarında ise; Fizibilite Çalışmaları, Master Plan Hazırlanması, Strateji Planlaması, Avan Proje Hazırlanması, Uygulama Projesi Hazırlanması, Sözleşme Yönetimi, İnşaat Kontrollüğü, İşletmeye Alma, Anahtar Teslim Projeler, Taşeronluk, İşçilik, Bilirkişilik Hizmetleri, Çevresel Etki Değerlendirmesi, Yönetim Sözleşmesi, Proje ve İmalat Sözleşmeleri ve Ana Müteahhitlik hizmetlerini vermektedir.

OZGAN Yapı misyonunu proje sunmanın ötesinde, projenin her aşamasında tips on how to write a critical analysis essay teknolojinin bütün imkanlarından yararlanarak , tecrübe ve bilgi birikimiyle müşteri gereksinimlerine en uygun yanıtı veren çözümleri “anahtar teslim” projeler halinde sunmak olarak belirlemiştir.

Üstün kaliteli ürünlerle üstün kaliteli hizmet vermek, OZGAN YAPI’nın asla vazgeçemeyeceği bir ilkesidir..

Signature

 

fotoOzgan Yapı
Yaratıcı Çözümler